Billede kommer snart

Mikkel Glavind Jeppesen
Direktør

Email: Mikkel@thorsen-koleservice.dk
Mobil: +45 69 13 25 70

Henrik Jeppesen
Medejer / Adm. Direktør

Email: Henrik@thorsen-koleservice.dk
Mobil: +45 69 13 25 60

Kim Haagensen
Kølemontør / Speciale i Frigoblock

Email: Kim@thorsen-koleservice.dk

Kjeld Andersen
Kølemontør / Speciale i Carrier

Email: Kjeld@thorsen-koleservice.dk

Billede kommer snart

Jacob Udengaard
Køletekniker/elektriker

Email: Jacob@thorsen-koleservice.dk

Billede kommer snart

Sofus Pedersen
Køletekniker

 

Billede kommer snart

Jesper Skannrup
Køletekniker

 

Bo Knudgaard
Lager / Reservedele / Indkøb

Email: Lager@thorsen-koleservice.dk
Mobil: +45 69 13 25 62